ZESPÓŁ

Michał Ciundziewicki

Prezes Zarządu

Marcin Maszewski

Członek Zarządu firmy

Andrzej Słomka

Dyrektor Zarządzający
andrzej_s@jetline.pl
507 033 205

Agnieszka Łupińska

Starszy Konsultant OOH
agnieszka_l@jetline.pl
662 236 004

Beata Chojecka-Kuczek

Starszy Konsultant OOH
beata_ck@jetline.pl
662 236 010

Anna Żegocka

Starszy Konsultant OOH
ania@jetline.pl
662 053 842

Katarzyna Weremek

Starszy Konsultant OOH
katarzyna_w@jetline.pl
667 777 531

Robert Milewski

Konsultant OOH
robert@jetline.pl
662 236 003

Renata Zapalska

Starszy Konsultant OOH
renata_z@jetline.pl
667 777 535

Andrzej Maszewski

Kierownik Produkcji i Projektów Specjalnych
andrzej@jetline.pl
608 666 270

Małgorzata Kaptur

Konsultant ds. Produkcji i Projektów Specjalnych
malgorzata@jetline.pl
665 777 717

Agnieszka Maszewska

Specjalista ds. PR
agnieszka_m@jetline.pl
605 651 463