Jeśli tu jesteś, to prawdopodobnie chcesz do nas dołączyć

Praca / Rekrutacje

Praca w Jet Line

Nie musimy prowadzić rekrutacji na konkretne stanowisko, aby chcieć Cię poznać. Wyślij CV, link do strony, swojego profilu lub portfolio na adres praca@jetline.pl

Nie mamy odrębnego działu HR. Niemniej, Twoje dokumenty trafią we właściwe ręce, a odpowiadamy na wszystkie aplikacje.

Wyślij CV

Nasza prosta filozofia

W Jet Line zajmujemy się komunikacją w przestrzeni, outdoorem. To budząca emocje i wymagająca forma prezentowania marek. Wiemy, że wszyscy działamy na rzecz naszych klientów, nawet jeśli nie mamy z nimi bezpośredniego kontaktu na co dzień.

Wiemy, jak wiele od nas zależy i jak wiele zależy od dobrych relacji. Właśnie takie staramy się tworzyć, również w pracy.

Poznaj nas, aby sprawdzić, czy nasze wartości i misja firmy są Ci bliskie.

Dołączysz do nas?

Jet Line rekrutuje

Konsultantka / Konsultant OOH w dziale sprzedaży

Praca na pełny etat w biurze w Warszawie.

Zajmujemy się outdoorem, komunikacją w przestrzeni. Jesteśmy jedną z najdłużej działających
i najbardziej doświadczonych firm na polskim rynku reklamowym. Szukamy człowieka, który rozumie sprzedaż i lubi pomagać Klientom realizować ich cele.
Będziesz współtworzył ośmioosobowy zespół sprzedaży, Twoim bezpośrednim przełożonym będzie  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, a Twoim zadaniem – aktywne prezentowanie oferty cyfrowych outdoorowych nośników MyLED.

Szukamy osoby, która:

  • potrafi słuchać i obserwować oraz diagnozować potrzeby i oczekiwania Klientów,
  • lubi doradzać dobre rozwiązania,
  • jest aktywna, nie boi się wyzwań i zmian,
  • jest doświadczona i cierpliwa – są za nią zarówno sukcesy, jak i porażki sprzedażowe i już wie, że zarówno jedno, jak i drugie nie jest na zawsze,
  • rozumie wymogi branży usługowej,
  • nawiązuje relacje, jest otwarta, komunikatywna, lubi i potrafi pracować w zespole,
  • chętnie się uczy i chętnie dzieli wiedzą,
  • jest zaangażowana, samodzielna, z dużą samodyscypliną i skrupulatnością,
  • jest uczciwa i dokładna,
  • jest przygotowana na konieczność służbowych podróży.

Oto zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych kontaktów, budowanie i utrzymywanie relacji,
  • aktywny kontakt z Klientami: telefoniczny i osobisty,
  • prezentacja oferty,
  • negocjacje warunków oraz realizacja zleceń i umów,
  • bieżący kontakt z Klientami i nadzór nad prawidłową realizacją kampanii,
  • godna reprezentacja firmy i dbanie o jej wizerunek,
  • dbanie o własny rozwój.

Oto, co proponujemy:

  • dużo ciekawej i różnorodnej pracy,
  • wiele okazji do prezentowania i realizowania własnych pomysłów i kreatywności,
  • dobrą atmosferę na co dzień,
  • dużą pomoc na starcie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet socjalny.

Oto więcej o nas:

W Jet Line jest prawie 30 osób.
Pracujemy w biurze przy ulicy Broniewskiego 3 na warszawskim Żoliborzu, część naszego zespołu
z działu realizacji kampanii – w hali technicznej przy ulicy Wólczyńskiej.
Pracujemy między 8.00 a 16.00 lub 9.00 a 17.00.
Latem przechodzimy na tryb letni i wydłużamy godziny w tygodniu aby w piątki wyjść wcześniej.
Można do nas dojechać tramwajem lub metrem i zrobić sobie spacer, Żoliborz jest piękny. Samochodem też oczywiście można, przy okazji trenując cierpliwość w szukaniu miejsca do zaparkowania.
Zawsze możemy z każdym pogadać.
Drzwi do gabinetów szefów są otwarte.
Mamy wygodną kuchnię, w niej duży stół i tu spotykamy się przy posiłkach, jeśli nie chce się nam albo (częściej) nie mamy czasu wyjść na lunch do Sadów Żoliborskich, SAM-u lub Baru Tęcza, które są w pobliżu. Wszyscy doceniamy jedzenie, w tym słodycze, które pojawiają się bardzo często, z okazją lub bez okazji.
Nasi prezesi siedem lat temu powołali Fundację Rejs Odkrywców, która pomaga młodym ludziom iść dobrym kursem i w której – jako wolontariusze – aktywnie działa część pracowników i współpracowników firmy.

O nadsyłanie cv ze zdjęciem, za to bez listu motywacyjnego, prosimy do 30 września 2018r. pod adresem praca@jetline.pl
Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami. O postępach w procesie rekrutacji informujemy także na naszym profilu FB:  https://www.facebook.com/Jet.Line.Outdoor/

Prosimy też o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”