https://www.youtube.com/watch?v=LSd5R_mK5X8

JetBIKE

rower reklamowy

3,6 x 1,8 m

Niezwykłe rowery reklamowe. Designerskie, nietypowe, ekologiczne i ładne. Idealne w budowaniu zasięgu w krótkim czasie, w krótkotrwałych akcjach sprzedażowych. Niezastąpione podczas letnich kampanii promocyjnych, eventów, road show.

JetBIKE

JetBIKE to niezwykły rower reklamowy. Designerski i nietypowy nośnik reklamowy: czterokołowy, ekologiczny i ładny. Rowerki JetBIKE zwracają uwagę, ponieważ są ciekawe i inne. Są wyzwaniem dla grafików. Tu można – a nawet trzeba – pobawić się z kreacją.

JetBIKE to wyłącznie pozytywne emocje. Nic dziwnego, kojarzą się z latem i wakacjami. Są idealne dla letnich kampanii promocyjnych, eventów, road show.

Czasem nie ma potrzeby, aby reklama była obecna długo w jednym miejscu – tak, jak to się dzieje w przypadku kampanii na klasycznych, stacjonarnych nośnikach. Czasem wystarczy tydzień, weekend, dzień. Wówczas pojawiają się nasze rowerki: wykonują zadanie i jadą dalej.

100% ekologii

Idealne dla akcji w letniej przestrzeni, kiedy nie jest ważne: nad morzem czy w górach ale ważne, żeby być out of home. Kierowcy, wyposażeni w wiedzę i materiały o akcji staną się animatorami i ambasadorami akcji promocyjnej.

Przez dziewięć sezonów, od lipca 2008 r., gdy zadebiutowały w kampanii, rowery JetBIKE zrealizowały ponad 70 kampanii, przejeżdżając kilkanaście tysięcy kilometrów.

Kampanie reklamowe

Lech Shandy 2:11

JetBike Lech Shandy Tour 2012

Unity Line 1:47

JetBIKE Unity Line 2012

Panorama Firm 1:02

Kampania aplikacji mobilnej 2013

Designerski i nietypowy nośnik reklamowy

czterokołowy, ekologiczny i ładny

70

EKOLOGICZNYCH KAMPANII

Idealne dla letnich kampanii promocyjnych, eventów, road show.

Dokumenty

Zasady współpracy

JETBike
Otwórz PDF

Warunki techniczne

JETBike
Otwórz PDF

Sprawdź, jak Twój projekt wygląda na naszych nośnikach

Symulator

MOTORWAY

MORE

MYLED

MOBIJET

CUBEBOARD

JETBIKE