W czerwcu zamontowaliśmy 30 ekranów MORE w Krakowie i powiększyliśmy w ten sposób zasięg naszej sieci do 180 ekranów.

To mniej, niż zakładaliśmy w planach inwestycyjnych. W czasie pandemii priorytetowe stały się inne zadania, przede wszystkim utrzymanie zatrudnienia. Wyraźnie zmniejszyliśmy inwestycje, ale szczęśliwie nie musimy z nich rezygnować całkowicie. 30 ekranów digital OOH już działa w Krakowie. Jeszcze w wakacje uruchomimy kolejne nośniki – najszybciej we Wrocławiu.

Tymczasem połączone siły Warszawy i Krakowa czekają.
180 ekranów, spoty 10-sekund, wyświetlane co minuta pieszym: mieszkańcom i turystom, tym, co na rowerach i tym, co na hulajnogach są w mieście.
Zwiększamy Waszą obecność w miastach.
Wspieramy Wasze social media.
Wychodzicie z nami do ludzi.

Piszcie, dzwońcie, pytajcie, rezerwujcie: 22 839.78.74 oraz sprzedaz@jetline.pl

Pakiet MORE w Krakowie jest gotowy. Na powitanie przygotowaliśmy się wyjątkowo i lokalne: galeria Andrzeja Mleczki, Niezła Sztuka o krakowskich skarbach w muzeach, Hygge-Blog, który narodził się w Krakowie i Witold Ziomek, który fotografie robi na całym świecie, ale mieszka w Krakowie i wybrał dla nas ulubione kadry z miasta.

Skąd taki pomysł? MORE zaprojektowaliśmy również jako kanał informacyjny i kulturalno-lajfstajowy. Nazywamy go „Instagramem ulic” i od początku regularnie współpracujemy ze świetnymi partnerami: uznanymi artystami, zaangażowanymi blogerami i aktywistami, tworzącymi wartościowe treści.
Zobaczcie cykl na Dzień Matki albo serię eko-treści. 

ekrany DOOH w Krakowie

ekrany DOOH w Krakowie

ekrany MORE w Krakowie

ekrany dooh w Krakowie