Na ekranach MORE kanał SOLO SHOW, za którym stoi wyjątkowy twórca – Tomasz Szymański. Tomek rozmawia z artystami, którzy odważnie kształtują krajobraz sztuki współczesnej. Ich dzieła, poruszają, inspirują i (czasem) prowokują. SOLO SHOW ukazuje różnorodność technik, mediów, perspektyw i punktów widzenia. Warto dodać, że kanał nie tłumaczy sztuki, ale zaprasza nas do spojrzenia za kulisy procesu twórczego. Tworzy to przestrzeń do dialogu, refleksji i jej współtworzenia.

Wielu osobom sztuka współczesna kojarzy się z czymś elitarnym oraz dostępnym tylko dla wybranych. Obcowanie ze sztuką jest możliwe podczas wizyty w muzeum, w galerii i….. od sierpnia też na MORE.

Nasze ekrany przemieniły się w wystawę sztuki, która (mamy nadzieję) jest mostem między artystami a społecznością. Ulica stała się galerią, a jej mury opowiadają opowieści artystyczne, które nie sposób zamknąć w czterech ścianach.  Sztuka, wykraczając poza mury tradycyjnych galerii z pewnością otwiera nowe horyzonty dla twórczej interakcji i interpretacji.  Nie ma też granic w formie wyrazu. 

MOEW solo show

Ekrany MORE – spotkanie z artystami

Każdy portret artysty rzuca wyzwanie konwencjom i stawia pytania, które skłaniają do myślenia. Dzięki temu mamy szansę wejść w dialog z nowatorskimi artystami. Poznajemy ich wizje, inspiracje i czasem niekonwencjonalne podejście do sztuki. Tomasz Szymański nie tylko prezentuje prace artystów, lecz także otwiera drzwi do ich twórczego świata. To spotkanie (out of home) z pasją i twórczym zaangażowaniem, które pozwala głębiej poznać sztukę i jej niezwykłą różnorodność. Stanowi to również wyjątkową okazję do eksplorowania różnych aspektów tożsamości – kulturowej, płciowej, etnicznej itp.

MORE SOLO SHOW

Wszystko to układa się w ciekawą narrację – nie tylko o sztuce współczesnej, ale o ludzkich doświadczeniach, wyzwaniach i aspiracjach. Sztuka współczesna dzięki temu pojawia się w nieoczywistych kontekstach. To, co w niej najbardziej wyjątkowe, to indywidualne reakcje, które różnią się w zależności od osobistych doświadczeń, preferencji i kontekstu życiowego każdego odbiorcy.

Ekrany MORE są idealnym miejscem, gdzie współczesne dzieła artystyczne mogą łączyć się z naszą wyobraźnią. Prowokują nas do pytań, wyzwań i odkryć.

SOLO SHOW na ekranach MORE to manifestacja różnorodności, punktów widzenia i przede wszystkim – miejsce inspiracji.

MORE x Twórcy

MORE inspiracji od Jet Line.