W Jet Line na ekranach MORE

Na MORE lubimy inspirować. Mawiają, że nie samym chlebem żyje człowiek, a jednak jedzenie w czasie pandemii nabrało szczególnej rangi. Wizja zamkniętych sklepów, ulubionych restauracji spowodowała, że zaczęliśmy sami piec chleby, robić kiszonki. Eksperymentować z tym, co akurat znaleźliśmy w lodówce.

W badaniach opublikowanych w „Psychology Today” dowiedziono, że w momentach stresu częściej sięgamy po dania, które kojarzą nam się z przyjemnymi wspomnieniami. Ponoć doskonale wyciszają negatywne emocje. Nic dziwnego, że w czasach lockdownu odkrywaliśmy w sobie kulinarne umiejętności.

Jemy, gotujemy, inspirujemy

Od początku było dla mnie i dla nas wszystkich w Jet Line jasne, że chcielibyśmy zobaczyć na nich ulubionych blogerów kulinarnych. Szczególnie w czasach, kiedy często największą przygodą dnia jest decyzja: co dziś zrobić na obiad?

Do współpracy zaprosiliśmy Basię Starecką (http://nakarmionastarecka.pl/). Latem Basia na kanale na Instagramie oraz na ekranach Digital OOH recenzowała jagodzianki i serniki z warszawskich cukierni. Ślinka leciała od samego patrzenia.

DOOH

Z Tosią Koło (https://www.instagram.com/tochabrocha/?hl=pl) stworzyliśmy konkurs. Do wygrania były zaproszenia na kolację do jednej z trójmiejskich restauracji w ramach Fine Dining Week. Dodatkowo, każda osoba, która zeskanowała kod QR z ekranu, dostawała 10% rabatu do wykorzystania na stronie Fine Dining Week (https://www.instagram.com/p/CErP1WxFyIF/).

Rozkoszny (https://www.rozkoszny.pl/)  jest z nami niemal od początku. Najpierw emitowaliśmy jego apetyczne zdjęcia słodkich wypieków. Pod koniec roku pokazywaliśmy urywki filmu promującego polską wersję jego książki kucharskiej.

DOOH

Qmamkasze, czyli Mai Sobczak (https://qmamkasze.pl/), nikomu przedstawiać nie trzeba. Uwielbiamy jej zmysłowe podejście do kuchni w duchu self care. Maia przez kilka miesięcy regularnie pojawiała się na naszych ekranach. Jej Instastories z podróży do Indii widzieliście na profilu Mai i u nas, na ulicach 6 miast.

MORE

Pod koniec roku zaczęliśmy współpracę z Anią Zyśk (https://www.instagram.com/jedz.pysznie/?hl=pl). Ania inspirowała przechodniów propozycjami na świąteczny stół. No, nie będę ukrywać: „myślę, że to początek pięknej przyjaźni”.

kulinaria na MORE

A teraz – czy wiecie, że rok 2021 ogłoszono rokiem Owoców i Warzyw?
Nie byłabym sobą, gdybym nie wykorzystała tej pięknej okazji. Szukajcie MORE na mieście, bo na pewno wymyślimy coś ekstra.
Ale do tego tematu jeszcze wrócę.