W Jet Line na ekranach

Mawiają, że nie samym chlebem żyje człowiek, a jednak jedzenie w czasie pandemii nabrało szczególnej rangi. Wizja zamkniętych sklepów, ulubionych restauracji spowodowała, że zaczęliśmy sami piec chleby, robić kiszonki. Eksperymentować z tym, co akurat znaleźliśmy w lodówce.

W badaniach opublikowanych w „Psychology Today” dowiedziono, że w momentach stresu częściej sięgamy po dania, które kojarzą nam się z przyjemnymi wspomnieniami. Ponoć doskonale wyciszają negatywne emocje. Nic dziwnego, że w czasach lockdownu odkrywaliśmy w sobie kulinarne umiejętności.

Jemy, gotujemy, inspirujemy

Na ekranach MORE lubimy inspirować. Od początku było dla mnie i dla nas wszystkich w Jet Line jasne, że chcielibyśmy zobaczyć na nich ulubionych blogerów kulinarnych. Szczególnie w czasach, kiedy często największą przygodą dnia jest decyzja: co dziś zrobić na obiad?

Do współpracy zaprosiliśmy Basię Starecką (http://nakarmionastarecka.pl/). Latem Basia na kanale na Instagramie oraz na ekranach MORE recenzowała jagodzianki i serniki z warszawskich cukierni. Ślinka leciała od samego patrzenia.

kulinaria na DOOH

Z Tosią Koło (https://www.instagram.com/tochabrocha/?hl=pl) stworzyliśmy konkurs. Do wygrania były zaproszenia na kolację do jednej z trójmiejskich restauracji w ramach Fine Dining Week. Dodatkowo, każda osoba, która zeskanowała kod QR z ekranu, dostawała 10% rabatu do wykorzystania na stronie Fine Dining Week (https://www.instagram.com/p/CErP1WxFyIF/).

Rozkoszny (https://www.rozkoszny.pl/)  jest z nami niemal od początku. Najpierw emitowaliśmy jego apetyczne zdjęcia słodkich wypieków. Pod koniec roku pokazywaliśmy urywki filmu promującego polską wersję jego książki kucharskiej.

kulinaria na DOOH

Qmamkasze, czyli Mai Sobczak (https://qmamkasze.pl/), nikomu przedstawiać nie trzeba. Uwielbiamy jej zmysłowe podejście do kuchni w duchu self care. Maia przez kilka miesięcy regularnie pojawiała się na naszych ekranach. Jej Instastories z podróży do Indii widzieliście na profilu Mai i u nas, na ulicach 6 miast.

kulinaria na DOOH

Pod koniec roku zaczęliśmy współpracę z Anią Zyśk (https://www.instagram.com/jedz.pysznie/?hl=pl). Ania inspirowała przechodniów propozycjami na świąteczny stół. No, nie będę ukrywać: „myślę, że to początek pięknej przyjaźni”.

kulinaria na DOOH

A teraz – czy wiecie, że rok 2021 ogłoszono rokiem Owoców i Warzyw?
Nie byłabym sobą, gdybym nie wykorzystała tej pięknej okazji. Szukajcie MORE na mieście, bo na pewno wymyślimy coś ekstra.
Ale do tego tematu jeszcze wrócę.