Jet Line od wielu lat wspiera różne działania społeczne, sami także je inicjujemy powołując np. Fundację Rejs Odkrywców. Kilka miesięcy temu z radością przyjęliśmy inicjatywę naszego kolegi Piotrka Reguckiego, który zainicjował zbiórkę paczek świątecznych dla kombatantów – żołnierzy Armii Krajowej mieszkających obecnie na Białorusi. Akcja jest prowadzona przy współpracy z niezwykłą kobietą –
Panią Major Weroniką Sebastianowicz. Zebraliśmy dużo darów rzeczowych i pieniędzy, ale najważniejsze są wyrazy pamięci, czyli dokładnie 159 kartek z życzeniami świątecznymi – są już tam, gdzie miały dotrzeć.

Gorąco dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję pomocy żołnierzom AK.
Dziękuję dzieciom i młodzieży z: Domu Dziecka w Chotomowie, Szkoły Podstawowej nr 11 w Opolu, Ośrodka Socjoterapeutycznego w Wawrze, MOW na Barskiej.
Dziękuję Piotrowi z Opola, Sławkowi, Tomaszowi i jego żonie, Grześkowi, Jarkowi, Maćkowi, Mirkowi, Zbyszkowi, Kindze, Basi, Darkowi, Robertowi, Pawłowi i wszystkim przyjaciołom,
którzy wsparli naszą akcję.
Dziękuję Waldkowi, Jackowi i ekipie Jet Line.
Dziękuję wielu Darczyńcom anonimowym.

Nagrodą dla wszystkich niech będą najserdeczniejsze życzenia przekazane przez Panią Major:
aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok przyniósł jeszcze więcej szczęścia, pomyślności i postawił na Waszej drodze samych ludzi dobrej woli”.

Pod koniec stycznia przedstawimy relację z dostarczenia wszystkich paczek.