Ekrany MORE właśnie montują się w Krakowie. 1 lipca nasza sieć ekranów DOOH zadebiutuje poza Warszawą. MORE’ów szukajcie na przykład przy Słowackiego, Pawiej naprzeciwko galerii Krakowskiej lub na Rynku Podgórskim, a przede wszystkim – korzystajcie z nich, bo warto!
Inspiracji, jak działają MORE, szukajcie na profilu Jet Line na Facebooku i przede wszystkim na Instagramie: more_jetline

Na naszą sieć cyfrowych ekranów OOH w Warszawie składa się 150 ekranów. Latem 2020 r. pojawimy się w innych miastach, w tym w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Pierwszym miastem, w którym cyfrowe witryny MORE zostaną zamontowane, będzie Kraków.
Widzimy, że wygoda i elastyczność DOOH jest ważna i potrzebna zwłaszcza w dynamicznych czasach. Klienci pytają o nowe miejsca, a my realizujemy plan. Zaczynamy od Krakowa i pakietu składającego się z 30 ekranów. Jak wszędzie – wybieramy lokalizacje o dużym natężeniu ruchu, w pobliżu przejść dla pieszych, w atrakcyjnych punktach miasta. Ale przede wszystkim  – bardzo dobrze widoczne dla pieszych i rowerzystów.

Ekrany MORE to sieć nośników DOOH w witrynach sklepów, restauracji i punktów usługowych. Emitujemy na nich 10-sekundowe spoty, i co jest bardzo ważne w strategii Jet Line, z założenia nie są to spoty wyłącznie komercyjne. Od początku projektowaliśmy MORE jako kanał informacyjny i kulturalno-lajfstajowy.  MORE nazywamy „Instagramem ulicy” i ogromnie się cieszymy ze współpracy ze świetnymi partnerami.