Czy ekrany DOOH i reklama na nich to coś więcej niż wygodny format i atrakcyjne lokalizacje? My uważamy, że tak. Komunikacja cyfrowa obecna w przestrzeni miasta może edukować, inspirować, rezonować z potrzebami.  Jedną z potrzeb naszych czasów jest uważność. Przyglądamy się jej na ekranach MORE. Uważność przybiera różne formy i otwiera kolejne drzwi, jeśli tylko chcemy – zostawia wrażliwszymi na otoczenie i samych siebie. Choć dla każdego znaczy coś innego, to niewątpliwie zbliża ludzi, szanując różnorodność.

Uważność i świadomość

Letnie imprezy to nie wakacje od uważności. 👀 Pigułka gwałtu bywa proszkiem, plasterkiem, może być cieczą i znaleźć się w słomce i strzykawce. Wcale nie musi być w formie pigułki, chociaż może!

Co robić, gdy to się stanie i na co uważać na mieście?

Kolektyw Chemia na ekranach MORE, informuje i edukuje jak uważnie (bezpiecznie) imprezować.

Uważajmy na siebie i innych. I nie bójmy się prosić o pomoc.

Uważne dbanie o własny rozwój

Uważność to może być otwartość na doświadczenie, na przeżywanie i bycie tu i teraz. To wartościowe spędzanie wolnego czasu.

FLOW

„Znasz ten stan? Zatapiasz się w działaniu, czas nie istnieje. Płyniesz przez kolejne etapy tworzenia. Doświadczasz chwili, jesteś tu i teraz.”

Feblik w naszej kampanii na ekranach MORE, zachęca do odkrywania swojego flow – pasji, talentów, nowych możliwości.

Niech zagości w nas twórczość –  choćby od czasu do czasu :)

Uważność na drugiego człowieka

To dzięki uważności dowiemy się, jak pomagać mądrze i jak docierać do ludzi, którzy mogą potrzebować wsparcia. Choć nie zawsze potrzebna jest pomoc, to zawsze potrzebna jest uważność, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka. Czasem wystarczy się rozejrzeć, porozmawiać, zapytać.

Fundacja Vis Maior

Uważna i zrównoważona moda

Moda z drugiej ręki to pełnowartościowe ubrania, często z własną historią i z duszą ❤️

Wie o tym doskonale Jackob Buczynski, projektant, który w unikatowych ubraniach #byjackob nie tylko wyraża siebie estetycznie, ale przede wszystkim zabiera głos przeciwko eksploatacji środowiska. Wszystkie jego produkty powstają przy użyciu ciuchów, tkanin i materiałów z odzysku pochodzących z second-handów z całej Europy. ♻️

W Jet Line na ekranach: Jackob w akcji „Uważność” 👀

 Jackob Buczynski

Uważność. Skupienie, joga, medytacja.

Czy tak naprawdę jest tu ktoś, komu nie przydaje się codzienna uważność na małe, wielkie rzeczy?  Świadomy ruch, oddech, medytacja i uważność – to najważniejsze aspekty praktyki Magdaleny Janik 🙏

Jeśli tylko zechcecie, na ekranach MORE znajdziecie wskazówki pomagające w mindfulness:

– zacznij dzień od dawki świadomego ruchu (uważny ruch)

– znajdź siłę w ciele (siła codzienności)

– poświęć kilka minut na rytuały i medytację (medytacja)

– oddychaj spokojnie (oddech)

uważność - Madalena Yoga

Uważność w edukacji

Gwiazdy na nocnym niebie zobaczymy bez kłopotu🌠, ale cała reszta kosmicznego świata jest trudna do zaobserwowania. Wbrew pozorom nie zawsze to, co wyraźnie widać, jest najbliżej nas. Tu przyda się uważność oraz Sonda Poznajka, która podpowie gdzie i jak patrzeć, by zobaczyć MORE. 🛸

Nauka. To lubię  i  Nauka. To lubię Junior

 

uważność - Nauka. To lubię

Zmysły i uważna obserwacja

Las towarzyszył Jakubowi Wenckowi od najmłodszych lat, jednak on sam często nie dostrzegał leśnego piękna. Wiele zmieniło się w dniu, w którym dostał swój pierwszy aparat fotograficzny –  las się przed nim otworzył. Wszystko dzięki uważności.

Uważność na otoczenie, las czy miasto, to słuchanie i przyjmowanie rytmu tego, co widać i co właśnie się dzieje. U nas zdjęcia Jakuba🌲 wkradły się do „miejskiej dżungli” i proponują sztukę obserwacji na ekranach MORE.

uważność - Jakub Wencek Obrazy Lasu

Czym dla Was jest #uważność?

W Jet Line na ekranach MORE różne interpretacje uważnego podejścia do życia, bo dla każdego uważność ma inne znaczenie. Dla nas też, ale o tym tutaj: Co Jet Line ma wspólnego z uważnością?

Śledźcie nas w mediach społecznościowych, inspirujcie się i szukajcie ekranów MORE na mieście.