Jeśli tu jesteś, to prawdopodobnie chcesz do nas dołączyć

Praca / Rekrutacje

Praca w Jet Line

Nie musimy prowadzić rekrutacji na konkretne stanowisko, aby chcieć Cię poznać. Wyślij CV, link do strony, swojego profilu lub portfolio na adres praca@jetline.pl

Nie mamy odrębnego działu HR. Niemniej, Twoje dokumenty trafią we właściwe ręce, a odpowiadamy na wszystkie aplikacje.

Wyślij CV

Nasza prosta filozofia

W Jet Line zajmujemy się komunikacją w przestrzeni, outdoorem. To budząca emocje i wymagająca forma prezentowania marek. Wiemy, że wszyscy działamy na rzecz naszych klientów, nawet jeśli nie mamy z nimi bezpośredniego kontaktu na co dzień.

Wiemy, jak wiele od nas zależy i jak wiele zależy od dobrych relacji. Właśnie takie staramy się tworzyć, również w pracy.

Poznaj nas, aby sprawdzić, czy nasze wartości i misja firmy są Ci bliskie.

Dołączysz do nas?

Jet Line rekrutuje

Księgowa lub Księgowy

Praca w pełnym wymiarze godzin
Miejsce pracy: biuro na Żoliborzu w Warszawie

Zatrudnimy Księgową / Księgowego do pracy na etacie w naszym biurze w Warszawie.

Rozwijamy się i powiększamy się.
Teraz chętnie powiększymy nasz dwuosobowy zespół księgowy.
Zależy nam na dobrych i długich relacjach, dlatego w czasie rekrutacji zwracamy uwagę na kompetencje, osobowość, nastawienie – jesteśmy ciekawi Twoich wartości w życiu i pracy.

Chcemy dobrze się z Tobą czuć i chcemy, żebyś Ty się dobrze czuła / czuł z nami.
Poczytaj o nas, przygotuj pytania i porozmawiajmy.
Prześlij CV (chętnie ze zdjęciem), prezentację w dowolnej formie lub link do profilu na LinkedIn do 30 września 2020 r. na adres praca@jetline.pl

Kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, o przebiegu procesu rekrutacji informujemy na profilu FB: https://www.facebook.com/Jet.Line.Outdoor/

Twoje główne zadania:

  • księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych wg zlecenia,
  • rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników,
  • analiza kont księgowych.

Nasze oczekiwania:

  • roczne doświadczenie w pracy w księgowości
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatku VAT,
  • dobra organizacji pracy i umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność i samodzielność weryfikacja poprawności dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

Oczekujemy również gotowości do własnego rozwoju oraz dbałości o wizerunek firmy.
Będzie też świetnie, jeśli znasz program RAKS.

Proponujemy:

  • stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • jasno sprecyzowane zadania i cele,
  • dużą pomoc na starcie,
  • dobrą atmosferę na co dzień,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Najchętniej spotykamy się z kandydatami w biurze. Jeśli nie będzie to jeszcze możliwe lub jeśli czujesz, że nie jest to dla Ciebie jeszcze OK – poprowadzimy spotkanie zdalnie.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następujących oświadczeń:

Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i innych dokumentach aplikacyjnych zawierają dane osobowe w zakresie szerszym niż wynika to z art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z tym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Jet Line Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

TAK / NIE (prosimy o podkreślenie wyboru)

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych Jet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Warszawie, w tym umieszczenie danych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie przez okres 2 lat.